24', 37'
97Robert Gilicki
94Bartosz Ogrodowski 1', 14', 28', 33', 34'
  15 10

Mecz 1 Ligi pomiędzy Samel a KPMG zakończył się spektakularnym wynikiem 15:1 na korzyść gospodarzy, którzy od pierwszych minut dominowali na boisku, doskonale odzwierciedlając swoją wyższą jakość w grze. Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, szybko zdobywając bramki i przejmując kontrolę nad grą. Pomimo że KPMG zdołało odpowiedzieć trafieniem w 6 minucie, zmniejszając wynik na 3:1, to nie zmotywowało to gości na tyle, by efektywnie konkurować z przeciwnikiem. Wysoka wygrana Samel doskonale odzwierciedlała ich przewagę podczas całego spotkania. Bartosz Ogrodowski był jednym z kluczowych graczy tego meczu, strzelając imponujące 5 bramek i efektywnie przyczyniając się do zwycięstwa swojego zespołu. Pomimo wyniku, KPMG nie załamało się i starało kontynuować grę. Honorową bramkę dla gości zdobył Michał Nagi, choć drużyna nie była w stanie zatrzymać ataków i tempa narzucanego przez gospodarzy. Całkowita dominacja Samel w tym meczu wskazuje na ich potencjał i determinację do osiągania sukcesów w lidze. Wynik 15:1 jest nie tylko rezultatem skutecznej gry, ale także zobowiązuje ich do utrzymania wysokiego poziomu w kolejnych spotkaniach.